Графік спільних прийомів

ГРАФІК

спільного прийому заступниками керівника Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області за участю керівних працівників структурних підрозділів міської військово-цивільної адміністрації, правоохоронних органів, житлово-комунальних підприємств

на 2021 рік

Ім’я та прізвище

посадової особи

Посада

Часи

прийому

Дні проведення

спільного прийому

Перелік служб, які запрошуються до участі у прийомі

1.

Сергій ЛІФАНЧУК

перший заступник керівника Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області

ІV четвер місяця

відділ з питань надання адміністративних послуг міської військово-цивільної адміністрації, відділ з питань державної реєстрації міської військово-цивільної адміністрації, відділ з питань розвитку територій міської військово-цивільної адміністрації, керівні працівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та підприємств відповідно до розподілу обов’язків між керівними працівниками міської військово-цивільної адміністрації (за запрошенням)

2.

Дмитро ВЕРЕЦУН

ІІІ п’ятниця місяця

управління з питань персоналу, організаційної роботи, документо-обігу та контролю міської військово-цивільної адміністрації, архівний сектор міської військово-цивільної адміністрації, відділ з питань право-вої роботи міської військово-цивільної адміністрації, сектор з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб міської військово-цивільної адміністрації, відділ з питань оборонної, мобілізаційної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами міської військово-цивіль-ної адміністрації, сектор військового обліку міської військово-цивільної адміністрації,  керівні працівники територіальних підрозділів центра-льних органів виконавчої влади та підприємств відповідно до розподілу обов’язків між керівними працівни-ками міської військово-цивільної адміністрації (за запрошенням)

3.

Олександр ВІЛІТОК

I середа місяця

управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства міської військово-цивільної адміністрації, управління з питань персоналу, організаційної роботи, документообігу та контролю міської військово-цивільної адміністрації, відділ з питань правової роботи міської військово-цивільної адміністрації, керівні працівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та підприємств відповідно до розподілу обов’язків між керівними працівниками міської військово-цивільної адміністрації (за запрошенням)

4.

Тетяна ЗБИЦЬКА

ІІ вівторок місяця

управління з питань персоналу, організаційної роботи, документо-обігу та контролю міської військово-цивільної адміністрації, відділ з питань правової роботи міської військово-цивільної адміністрації, фінансове управління міської військово-цивільної адміністрації, управління соціального захисту населення міської військово-цивільної адміністрації, відділ освіти, культури, молоді та спорту

міської військово-цивільної адміністрації,  відділ бухгалтер-ського обліку та звітності міської військово-цивільної адміністрації,  відділ економічного розвитку та інфраструктури міської військово-цивільної адміністрації, служба у справах дітей, керівні працівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та підприємств відповідно до розподілу обов’язків між керівними працівниками міської військово-цивільної адміністрації

(за запрошенням)