Увага! Як працює "Співдія" для отримання допомоги

Дата: 13.05.2022 09:17

УВАГА! У місті Дніпро знаходиться Головний офіс #СпівДіяХаб, де представники Донецької облдержадміністрації збирають заявки мешканців області та надсилають їм посилки з гуманітарною допомогою.

Розповідаємо, що це таке

Офіс Президента України спільно з Міністерство Розвитку Громад Та Територій, Міністерство охорони здоров'я України та Міністерство молоді та спорту України створили офіційну платформу для об'єднання волонтерських та державних ініціатив з гуманітарної допомоги у час війни – «СпівДія».

Як працює платформа?

Волонтери хабів у режимі реального часу допомагають тим, хто перебуває на межі виживання – збирають заявки та потреби, оперативно відправляють гуманітарну допомогу та медичні засоби тим, хто цього потребує.

Допомога надається не тільки неселенню, а й волонтерам та установам/шелтерам, що приймають вимушено переміщених осіб.

Яку допомогу можна отримати?

•  Гуманітарна допомога: їжа, засоби гігієни, одяг, матраци, побутова техніка тощо.
  •  Медичні ресурси: ліки та обладнання.
  •  Добровільна особиста та майнова допомога: волонтери, склади, транспорт.
  •  Фінансова допомога: перерахування коштів на закупівлю необхідних ресурсів.
  •  Сервісна допомога: водії-чоловіки призивного віку від 18 до 60 років, які перетинають кордон для здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень можуть подавати заявки на виїзд за кордон для перевезення гуманітарних вантажів.

Як отримати допомогу?

Заповнити відповідну форму на сайті https://spivdiia.org.ua/

Фахівці координаційного хабу зателефонують для підтвердження запиту, сформують Вашу заявку, упакують її та доставлять до Вашого міста перебування.

Заявки обробляються в порядку критичності та години.

Будь-який мешканець Донецької області може подати заявку на отримання допомоги та отримати її.

Бережіть себе і знайте — Україна переможе #допомога #гуманітарка #співпраця

#ВіримоВУкраїну