ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА для жителів громади

Дата: 10.06.2022 21:39

Щодня, щогодини жителі Мар'їнської громади страждають від обстрілів російських окупантів. Попри все, вони продовжують жити у своїх рідних домівках та потерпають від гуманітарної кризи.

Мар'їнська міська військова адміністрація постійно шукає та знаходить шляхи до співпраці з різними благодійними організаціями задля безперервної підтримки жителів громади.

Сьогодні, дякуючи БО "БФ "Восток-СОС", сімейні набори (продукти харчування, засоби гігієни) отримали соціальні працівники, які опікуються вразливими верствами населення та інші мешканці громади, що страждають від бойових дій.

Від імені наших земляків висловлюємо щиру подяку благодійникам і волонтерам за підтримку, турботу та чуйні серця. Отримуючи допомогу від небайдужих людей, думки повертаються до таких непересічних загальнолюдських цінностей, як самовідданість та співчуття, любов до ближнього і здатність змінити світ навколо себе на краще.

Працюємо разом за ради спільної доброї справи та нашої майбутньої перемоги!

Восток SOS #гуманітарнадопомогатриває