У гуманітарному хабі Мар'їнської МВА у м.Павлоград триває надання допомоги внутрішньо переміщеним особам з Мар'їнської громади

Дата: 29.12.2022 17:26

За ініціативи гуманітарного хабу Мар'їнської міської військової адміністрації спільно з благодійною організацією "Пліч-о-пліч" 27.12.2022-29.12.2022 року організовано прийом заяв для надання багатоцільової фінансової допомоги від міжнародної організації "Mercy Corps" мешканцям Мар'їнської громади, які були вимушені переселитися до більш безпечніших населених пунктів.

Прийом здійснювався за результатами проведеного анкетування згідно з формою збору даних для надання гуманітарної допомоги мешканцям Мар'їнської громади, що тимчасово перебувають у м.Павлоград та прилеглих населених пунктах, за адресою: м.Павлоград, вул.Полтавська 96.

Також БО "Пліч-о-пліч" планується прийом громадян, які тимчасово мешкають у м.Дніпро та прилеглих населених пунктах.

Прийом заяв буде продовжено протягом січня-лютого 2023 року за попереднім запрошенням благодійної організації "Пліч-о-пліч" у телефонному режимі.

Разом з тим, у хабі продовжено акцію "Кошик добра" для жителів Мар'їнської громади, тимчасово проживаючих у м.Павлоград.

Щиро дякуємо благодійній організації БФ "Стабілізейшин Суппорт Сервіз" за надані генератори для безперебійної роботи соціальних закладів Мар'їнської міської територіальної громади та гуманітарного хабу у м.Павлоград!