Солодкі набори до Дня Святого Миколая отримали дітки прифронтової Красногорівки

Надзвичайно складні часи доводиться переживати мешканцям Мар'їнської громади. Дорослі і діти, котрі залишаються в своїх домівках, живуть надією на повернення миру і спокою на рідну землю. Віру в добро і відчуття підтримки нашим громадянам не втомлюються дарувати небайдужі люди з добрим серцем і щирою душею.

19:04 21.12.2022

Учні закладів освіти Мар'їнської громади взяли участь у музично-розважальній програмі до Дня Святого Миколая

20 грудня 2022 року здобувачі освіти Мар’їнської громади відвідали Дніпропетровський Будинок органної та камерної музики, де стали учасниками музично-розважальної програми з інтерактивом «Микола іде, свято веде».

14:16 21.12.2022

З Днем Святого Миколая привітали дітей-переселенців з Мар'їнської громади у м.Павлоград

День Святого Миколая є одним з улюблених зимових свят дорослих і дітей. Незважаючи на важкі часи, усім нам, а особливо малечі, хочеться вірити в диво, хоча б на деякий час забути про свої страхи, поринувши в атмосферу зимової казки.

22:54 19.12.2022

Соціальні інформаційні ролики для внутрішньо переміщених осіб щодо роз’яснень найважливіших питань

ГО «Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ» за підтримки Проєкту Ради Європи «Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень. Фаза ІІ» у співпраці з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України підготовлено соціальні інформаційні ролики для внутрішньо переміщених осіб щодо роз’яснень найважливіших питань.

20:02 19.12.2022