Надаємо соціальні послуги для осіб з числа ВПО

Фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості пропонують ряд сервісів та послуг, спрямованих на сприяння у працевлаштуванні пошукачів роботи на новому місці. Пошук  роботи для ВПО – це важливий етап в співпраці кар’єрного радника та безробітного. Це, зокрема,  підбір роботи, профорієнтаційні послуги, отримання ваучера на навчання, професійне навчання, надання грантів для створення або розвитку власної справи тощо. Роботодавці  можуть скористатися програмами отримання компенсацій за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Використовуючи сучасні інструменти,  фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості з початку року:

13:01 19.04.2024

Загальнонаціональна хвилина мовчання

Щодня о 9.00 загальнонаціональна ХВИЛИНА МОВЧАННЯ. Ми згадуємо усіх співвітчизників, які загинули через вторгення російської федерації. Вічна і світла пам’ять кожному, хто загинув за Україну!

08:59 19.04.2024

Загальнонаціональна хвилина мовчання

Щодня о 9.00 загальнонаціональна хвилина мовчання для вшанування пам'яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації. Росія несе смерть і руйнування. Пам'ятаймо!

08:59 18.04.2024

ЕВАКУАЦІЯ РЯТУЄ ЖИТТЯ!

Шановні громадяни, нагадуємо! Звернутися за допомогою до евакуаційної групи поліції, яка працює на Мар’їнському напрямку, можна за телефоном «гарячої лінії» 066 56 10 102.

11:59 17.04.2024

Загальнонаціональна хвилина мовчання

Щодня о 9.00 загальнонаціональна хвилина мовчання. Вшануймо пам'ять про всіх, хто відійшов у вічність та став героєм для нашої держави. Військові, медики, цивільне населення, жінки, діти, люди поважного віку - вічний спочинок вам. Росія несе смерть і руйнування. Україна пам'ятає!

08:59 17.04.2024