A A A K K K
для людей із порушенням зору
Мар'їнська міська військова адміністрація
Покровського району Донецької області

Адміністративні послуги соціального характеру

Перелік соціальних послуг

Інформаційні картки адміністративних послуг соціального характеру

1. Призначення тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме.

2. Призначення державної допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

3. Надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.

4. Призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

5. Призначення державної допомоги на дітей одиноким матерям.

6. Призначення державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства або дітям з інвалідністю.

7. Призначення державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю.

8. Призначення державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами жінкам, які не застраховані в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

9. Призначення державної допомоги при народженні дитини.

10. Призначення державної допомоги при усиновленні дитини.

11. Призначення державної соціальної допомоги на догляд.

12. Призначення державної допомоги одному з батьків, усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, одному з прийомних батьків, батькам-вихователям, які доглядають за хворою дитиною, якій не встановлено інвалідність.

13. Призначення одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України «мати-героїня».

14. Призначення надбавки на догляд за особами з інвалідністю з дитинства та дітьми з інвалідністю.

15. Призначення державної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування.

16. Призначення і виплата державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом «гроші ходять за дитиною.

17. Призначення грошової допомоги особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю i або ii групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я потребує постійного стороннього догляду, на догляд за нею.

18. Призначення компенсації за догляд фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на непрофесійній основі.

19. Надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

20. Призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

21. Призначення пільги на оплату житла, комунальних послуг.

22. Видача путівки на влаштування до будинку-інтернату для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, геріатричного пансіонату, пансіонату для ветеранів війни і праці, психоневрологічного інтернату, дитячого будинку-інтернату або молодіжного відділення дитячого будинку-інтернату.

23. Видача посвідчень особам, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян.

24. Прийом документів на оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій та дітей, які виховуються в сім'ях з дітьми.

25. Видача направлення на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю,  дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, переліків таких засобів.

26. Призначення компенсацій та допомоги учасникам ліквідації наслідків аварії на чорнобильській АЕС, громадянам, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій та випробувань, у військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, у складанні ядерних зарядів та здійсненні на них регламентних робіт, віднесеним до категорії 1, або 2, або 3; потерпілим від чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорій 1, або 2, або 3; потерпілим від радіаційного опромінення, віднесеним до категорій 1 або 2.

27. Призначення одноразової компенсації батькам померлого учасника ліквідації наслідків аварії на чорнобильській АЕС, смерть якого пов’язана з чорнобильською катастрофою.

28. Призначення одноразової компенсації дружинам (чоловікам), якщо та (той) не одружилися вдруге, померлих громадян, смерть яких пов’язана з чорнобильською катастрофою, участю у ліквідації наслідків інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, у складанні ядерних зарядів та здійснення на них регламентних робіт.

29. Призначення компенсацій та допомоги дітям, які потерпіли від чорнобильської катастрофи, дітям з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з чорнобильською катастрофою, та їхнім батькам.

30. Призначення одноразової компенсації сім’ям, які втратили годувальника із числа учасників ліквідації наслідків аварії на чорнобильській АЕС, смерть яких пов’язана з чорнобильською катастрофою.

31. Прийняття рішення щодо надання соціальних послуг.

32. Забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) громадян, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи.

33. Призначення грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки громадянам, які постраждали внаслідок  чорнобильської катастрофи.

34. Призначення грошової компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування осіб з інвалідністю.

35. Призначення пільги на придбання палива, у тому числі рідкого, скрапленого балонного газу для побутових потреб.

36. Установлення статусу, видача посвідчень ветеранам праці.

37. Видача посвідчень особам з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства.

38. Призначення грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу і назад особам з інвалідністю внаслідок війни та прирівняним до них особам.

39. Призначення державної соціальної допомоги на догляд.

40. Призначення одноразової  грошової / матеріальної допомоги особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю.

41. Призначення грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу (відділення спинального профілю) і  назад особам, які  супроводжують осіб з інвалідністю i та ii групи з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку.

42. Призначення грошової компенсації особам з інвалідністю замість санаторно-курортної путівки.

43. Призначення грошової компенсації особам з інвалідністю на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування.

44. Призначення грошової компенсації замість санаторно-курортної  путівки особам з інвалідністю внаслідок війни та прирівняним до них особам.

45. Установлення статусу, видача посвідчень жертвам нацистських переслідувань.

46. Видача направлення до реабілітаційних установ особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, дітям віком до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності.

47. Взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія законів України «про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань».

48. Видача посвідчень особам з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства.

49. Видача довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь