Нормативно-правова база

Додаток до розпорядження від 28.05.2021 року №111 "Положення про адміністративну комісію при Мар’їнській міській військово-цивільній адміністрації Покровського району Донецької області"

Додаток до розпорядження від 28.05.2021 року №111 "Протокол засідання адміністративної комісії при Мар’їнській міській військово-цивільній адміністрації Покровського району Донецької області"

Додаток до розпорядження від 28.05.2021 року №111 "Постанова про накладення адміністративного стягнення"

Додаток до розпорядження від 28.05.2021 року №111 "Вимоги до справи адміністративної комісії при Мар’їнській міській військово-цивільній адміністрації Покровського району Донецької області"

Кодекс України про адміністративні правопорушення