ГРАНТ НА РОЗВИТОК БІЗНЕСУ

ПРОЄКТ USAID ПРИЙМАЄ ГРАНТОВІ ЗАЯВКИ В РАМКАХ ПРОГРАМИ "ПОСИЛЕННЯ ТА ТРАНСФОРМАЦІЯ ЕКОНОМІКИ CХІДНОЇ УКРАЇНИ (Донецька, Луганська області та Приазов’я)."

10:55 04.01.2022

Оголошено конкурс «Будуємо країну без бар’єрів разом!»

Запрошуємо до участі в конкурсі на кращій соціальний проєкт/ініціативу, який започатковано Міністерством соціальної політики України, з метою виявлення найкращих ініціатив та успішних кейсів, реалізованих в громадах області фізичними особами, громадськими та релігійними організаціями.

16:13 14.12.2021

БЕЗКОШТОВНІ ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАЦІЇ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

Міністерство цифрової трансформації України спільно з Державною установою “Офіс з розвитку підприємництва та експорту” за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка Україні” запустили на порталі Дія.Бізнес безкоштовні онлайн-консультації OnFrontiers.

12:45 23.11.2021

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ БІЗНЕСОВИХ КІЛ!

17-18 листопада 2021 року у м. Харків відбудеться Форум з соціального підприємництва та корпоративної соціальної відповідальності, метою якого є  визначення пріоритетних векторів розвитку екосистеми для соціального підприємництва.            Проєкт USAID “Економічна підтримка Східної України” у співпраці з ГО SILab Ukraine запрошують організації громадянського суспільства (ОГС), навчальні заклади, мікро-, малі та середні підприємства з Донецької, Луганської областей та півдня Запорізької області взяти участь у дводенному офлайн Форумі з соціального підприємництва та корпоративної соціальної відповідальності. Усі зацікавлені особи з інших регіонів України мають можливість долучитись до участі у Форумі в онлайн-форматі.           Форум з соціального підприємництва та корпоративної соціальної відповідальності - це два дні насиченої роботи, досвід успішних українських підприємців, знання міжнародних експертів, нетворкінг та можливість отримати відповіді на основні питання, пов'язані з розвитком соціального підприємства в Україні.         Детальний опис заходу розміщено за посиланням: https://www.seforum.info/         Усі витрати, пов'язані з участю у Форумі (проїзд, проживання, харчування), будуть покриватися за рахунок Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України”.

11:27 09.11.2021

Оголошується проведення рейтингової програми «Підприємець року»

З метою підвищення у суспільстві іміджу підприємництва, поширення успішних практик ведення підприємницької діяльності, облдержадміністрацією оголошується проведення рейтингової програми «Підприємець року».

15:47 06.10.2021