ОГОЛОШЕННЯ

Мікс корисної інформації та цікавих історій співпраці з українськими компаніями для виходу на зовнішній ринок

Учасники освітньої програми для експортних консультантів Train the Trainers 2.0 підготували добірку рекомендацій для експортерів на основі отриманого досвіду під час навчання. Ми зібрали всі рекомендації у щомісячний дайджест та ділимось ними з вами.

11:32 17.02.2022

До уваги суб’єктів господарювання

Доводимо до відома, що Міністерство цифрової трансформації України спільно з Установою за підтримки  Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка Україні» надають малим і середнім суб`єктам підприємництва додаткові можливості посилювати свій бізнес та виходи на  нові ринки, пропонуючи  їм  доступ до спеціалізованих консультаційних сесій з міжнародними бізнес-експертами на глобальному маркетплейсі  ОnFrontiers.

11:09 11.02.2022

ГРАНТ НА РОЗВИТОК БІЗНЕСУ

ПРОЄКТ USAID ПРИЙМАЄ ГРАНТОВІ ЗАЯВКИ В РАМКАХ ПРОГРАМИ "ПОСИЛЕННЯ ТА ТРАНСФОРМАЦІЯ ЕКОНОМІКИ CХІДНОЇ УКРАЇНИ (Донецька, Луганська області та Приазов’я)."

10:55 04.01.2022

Оголошено конкурс «Будуємо країну без бар’єрів разом!»

Запрошуємо до участі в конкурсі на кращій соціальний проєкт/ініціативу, який започатковано Міністерством соціальної політики України, з метою виявлення найкращих ініціатив та успішних кейсів, реалізованих в громадах області фізичними особами, громадськими та релігійними організаціями.

16:13 14.12.2021

БЕЗКОШТОВНІ ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАЦІЇ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

Міністерство цифрової трансформації України спільно з Державною установою “Офіс з розвитку підприємництва та експорту” за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка Україні” запустили на порталі Дія.Бізнес безкоштовні онлайн-консультації OnFrontiers.

12:45 23.11.2021

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ БІЗНЕСОВИХ КІЛ!

17-18 листопада 2021 року у м. Харків відбудеться Форум з соціального підприємництва та корпоративної соціальної відповідальності, метою якого є  визначення пріоритетних векторів розвитку екосистеми для соціального підприємництва.            Проєкт USAID “Економічна підтримка Східної України” у співпраці з ГО SILab Ukraine запрошують організації громадянського суспільства (ОГС), навчальні заклади, мікро-, малі та середні підприємства з Донецької, Луганської областей та півдня Запорізької області взяти участь у дводенному офлайн Форумі з соціального підприємництва та корпоративної соціальної відповідальності. Усі зацікавлені особи з інших регіонів України мають можливість долучитись до участі у Форумі в онлайн-форматі.           Форум з соціального підприємництва та корпоративної соціальної відповідальності - це два дні насиченої роботи, досвід успішних українських підприємців, знання міжнародних експертів, нетворкінг та можливість отримати відповіді на основні питання, пов'язані з розвитком соціального підприємства в Україні.         Детальний опис заходу розміщено за посиланням: https://www.seforum.info/         Усі витрати, пов'язані з участю у Форумі (проїзд, проживання, харчування), будуть покриватися за рахунок Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України”.

11:27 09.11.2021

Оголошується проведення рейтингової програми «Підприємець року»

З метою підвищення у суспільстві іміджу підприємництва, поширення успішних практик ведення підприємницької діяльності, облдержадміністрацією оголошується проведення рейтингової програми «Підприємець року».

15:47 06.10.2021