Державна служба України з питань праці

Запуск кампанії «Україна працює!»

В умовах російської агресії  тисячі підприємств та мільйони наших співвітчизників продовжують працювати на благо нашої держави .

13:07 03.06.2022

Як правильно оформити неповнолітнього працівника

Агов, роботодавці! До вас звертаються за роботою неповнолітні працівники? Дізнайтеся, що варто врахувати щодо умов і тривалості їхньої праці, прийому на роботу, виплати заробітної плати, спеціальних гарантій тощо.

10:36 01.07.2021

Як правильно оформити працівника

Наймати працівників можуть компанії, приватні підприємці, а також фізичні особи, які беруть на роботу кухарів, нянь, водіїв тощо. При цьому всі вони стають роботодавцями і мають дотримуватися трудового законодавства. Розповідаємо про всі тонкощі оформлення працівників.

10:28 01.07.2021

Як Держпраці взаємодіє Державною податковою службою?

Подоланням незадекларованої праці є складним завданням, вирішення якого як показує досвід діяльності Держпраці упродовж всього часу її існування, не є виключною проблемою держави або одного державного органу. Незадекларована праця зачіпає інтереси всіх учасників ринку і цілого ряду державних органів.

10:05 01.07.2021