Про ЦНАП

Центр надання адміністративних послуг Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації працює за адресою:

85600, Донецька область, Покровський район, м.Мар'їнка, вул.Шевченка, 3, каб.1 (І поверх).

Телефон для довідок: (06278) 5 10 70

Графік прийому:

Понеділок: з 08-00 до 15-00 (без перерви)

Вівторок: з 08-00 до 15-00 (без перерви)

Середа: з 08-00 до 15-00 (без перерви)

Четвер: з 08-00 до 15-00 (без перерви)

П’ятниця: з 08-00 до 15-00 (без перерви)

Вихідні дні: субота, неділя, святкові дні.

Посадовий склад ЦНАП:

Медвєдєва Надія – начальник відділу з питань надання адміністративних послуг – адміністратор ( керівник ЦНАП)

Лебедь Ірина  – адміністратор

Іщенко Ірина  – адміністратор

Бондаренко Марія – адміністратор

Гнатюк Ріта - адміністратор

Перелік адміністративних послуг, які надаються через віддалене робоче місце адміністратора Центру надання адміністративних послуг Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області, яке розміщене в місті Красногорівка

***

Розпорядження керівника міської військово-цивільної адміністрації від 21.07.2021 №295 "Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області, який затверджено розпорядженням керівника міської військово-цивільної адміністрації від 14 червня 2021 року № 149 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області"

Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області

***

Розпорядження керівника міської військово-цивільної адміністрації від 14.06.2021 №149 "Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області"