Пенсійний фонд України

ВПО можуть отримувати пенсії за тимчасовим місцем перебування

Особи, які отримували пенсії через АТ "Укрпошта" (у відділеннях або з доставкою додому) та тимчасово змінили фактичне місце проживання – можуть отримувати пенсії за новим (тимчасовим) місцем перебування через платіжну систему "Швидка копійка" АТ "Ощадбанк", або через внутрішні перекази АТ "Укрпошта".

10:16 05.07.2022

Як отримати допомогу на поховання в умовах воєнного часу?

У разі смерті пенсіонера допомога на поховання виплачується у розмірі двомісячної пенсії померлого тим особам, які здійснили поховання. Якщо померла особа була “військовим” пенсіонером, то особі, яка здійснила поховання, виплачується допомога у розмірі тримісячної пенсії, але не менше п’ятикратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

12:14 04.07.2022

Оголошення

28 червня 2022 року з 10.00 до 11.00 відбудеться "Пряма телефонна лінія" начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад.

12:49 27.06.2022