Корисна інформація

Інформація про адміністративні послуги соціального характеру (суб’єкт надання послуг - Управління соціального захисту населення Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації) за посиланням: Адміністративні послуги соціального характеру

Пам'ятка на тему: "Державна реєстрація створення громадської організації зі статутом юридичної особи"

Зразок відомостей про керівні органи та уповноважену особу

Зразок протоколу установчих зборів засновників громадських організацій

Зразок реєстру учасників установчих зборів засновників громадської організації

Зразок типового статуту громадської організації

Одночасне оформлення ID-картки та закордонного паспорту

Уряд України прийняв постанову, якою запровадив експериментальний проект щодо одночасного оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обміну паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

07:27 08.05.2022

Оформлення першого паспорта громадянина України

ВАЖЛИВО: - ID-картка у 14 років оформляється безкоштовно; - Послуга ID-14 дозволяє оформити ідентифікаційний код одночасно з паспортом; - Оформити паспорт можна в будь-якому підрозділі Державна міграційна служба України, незалежно від місця реєстрації.

11:20 20.01.2022

6 вересня 2021 року Мінцифри України презентовано Платформу Дія Центрів

Для підвищення рівня задоволеності фізичних та юридичних осіб якістю адміністративних та інших публічних послуг, які надаються в центрах надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП), 6 вересня 2021 року Мінцифри України презентовано Платформу Дія Центрів, доступну за посиланням : https://center.diia.gov.ua/. Цей проєкт реалізований за підтримки ПРООН в Україні, в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) та проєкту SURGe, The Support to Ukraine`s Reforms for Governance Project, що фінансується Урядом Канади.

12:24 08.10.2021

Мінцифри допомагає українцям розібратися з електронним підписом

Міністерство цифрової трансформації України є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики, зокрема, у сферах розвитку цифрових навичок та цифрових прав громадян, електронних довірчих послуг та електронної ідентифікації, яке відповідно до покладених на нього завдань організовує навчання та готує пропозиції щодо вдосконалення системи розвитку цифрових навичок громадян, підготовки та перепідготовки фахівців з питань, що належать до компетенції Мінцифри (абзац другий пункту 1, підпункт 23 пункту 4 Положення про Міністерство цифрової трансформації України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2019 року № 856).

15:03 09.07.2021