Мар'їнський районний центр зайнятості

Як зареєструватися в службі зайнятості, якщо не припинили трудові відносини?

Це питання часто задають фахівцям служби зайнятості Донеччини, мешканці якої наразі опинилися в надскладних умовах. Згідно законодавства статус безробітного може набути до призначення пенсії особа працездатного віку, яка через відсутність роботи не має заробітку або інших передбачених законодавством доходів.

20:02 11.05.2022

Підходяща робота для безробітних в умовах воєнного стану

Відповідно до нових змін  у сфері зайнятості (Закону України від 21.04.2022 № 2220-IX) безробітних та пошукачів працевлаштуватимуть за новим порядком. В умовах воєнного стану та протягом 180 календарних днів після його припинення вважається підходящою робота, яка:

14:49 10.05.2022

Оновлено чат-бот служби зайнятості Донеччини у Telegram

Донецька обласна служба зайнятості оновила свій безкоштовний чат-бот у месенджері Telegram https://bit.ly/2UnnJwh, який надає можливість без витрачання зайвого часу дистанційно отримати широкий спектр інформації у сфері зайнятості населення. Що нового в онлайн сервісі?

13:38 30.04.2022

Робоча зустріч

23 лютого відбулася робоча зустріч директора Мар’їнського районного центру зайнятості з представниками Центру Кар’єри Метінвест. Мета зустрічі - сприяння в якісному та оперативному забезпеченні підприємств кадрами та побудова ефективної й гармонійної співпраці.

15:41 23.02.2022

Круглий стіл "Легальна зайнятість – впевнене сьогодення і стабільне майбутнє"

16 лютого в Мар’їнському районному  центрі зайнятості відбулося засідання  Круглого столу  на тему «Легальна зайнятість – впевнене сьогодення і стабільне майбутнє» за участю  головного державного інспектора відділу контролю Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці Марини Солохи.  У  заході  взяли участь представники  підприємств Мар’їнської  та Курахівської  об’єднаних громад: ТОВ «ЕЛЕКТРОСТАЛЬ-КУРАХОВЕ»,  ТОВ «АГРОПРОД-ДОНБАС», ТОВ «БП-ВІКС», фізична особа-підприємець Олег Ткаченко та інші роботодавці.

09:01 16.02.2022

Мінна безпека - актуальність сьогодення

04 лютого для безробітних Мар’їнського районного центру зайнятості пройшов вебінар за участю представників Швейцарського фонду з протимінної діяльності FSD.

13:32 04.02.2022

Робоча зустріч фахівця Мар’їнського районного центру зайнятості з керівництвом ПП «Ексітон» та Аптеки № 204 «Добрі ліки» в місті Мар'їнка

Одним із першочергових завдань Мар’їнського районного центру зайнятості є досягнення високого рівня співпраці з роботодавцями, що передбачає розуміння та наполегливу роботу над якіснішим задоволенням їх потреб. Однією із форм співпраці служби занятості з роботодавцями є безпосереднє відвідування роботодавця.

15:52 03.02.2022