Мар'їнський районний центр зайнятості

Допомагаємо переміщеним мешканцям громад знайти роботу на новому місці

Фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості допомагають переміщеним мешканцям Курахівської та Мар’їнської громад знайти роботу на новому місці. Однак успішний результат забезпечує не тільки злагоджена робота кар’єрних радників та рекрутерів, але й цілеспрямованість та готовність до змін самих пошукачів роботи. Позитивним прикладом такої злагодженої співпраці стала історія працевлаштування Олени Варламової.

16:23 24.04.2024

Надаємо соціальні послуги для осіб з числа ВПО

Фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості пропонують ряд сервісів та послуг, спрямованих на сприяння у працевлаштуванні пошукачів роботи на новому місці. Пошук  роботи для ВПО – це важливий етап в співпраці кар’єрного радника та безробітного. Це, зокрема,  підбір роботи, профорієнтаційні послуги, отримання ваучера на навчання, професійне навчання, надання грантів для створення або розвитку власної справи тощо. Роботодавці  можуть скористатися програмами отримання компенсацій за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Використовуючи сучасні інструменти,  фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості з початку року:

13:01 19.04.2024

Позитивний приклад працевлаштування особи з інвалідністю за підходом кейс-менеджменту

Сприяння у працевлаштуванні осіб з інвалідністю залишається одним з найважливіших завдань, які стоять перед фахівцями служби зайнятості. Одним з позитивних прикладів успішного працевлаштування стала історія безробітного Руслана Луценка.

14:05 02.04.2024

Підтримуємо підприємців у реалізації бізнес-ідей

Урядова програма «Власна справа» — один із найпопулярніших урядових проєктів, що сприяє створенню та розвитку бізнесу, а також націлений на вирішення проблеми безробіття. Одним з учасників цієї програми став Дмитро Мехедько – підприємець з досвідом роботи в бізнесі близько 20 років.

12:37 01.04.2024

Працевлаштування безробітних на нові робочі місця

Фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості активно співпрацюють не тільки з тими роботодавцями, які тривалий час залишаються партнерами служби зайнятості, але й постійно налагоджують робочі взаємовідносини з новоствореними підприємцями та підприємствами. Нерідко з першого знайомства зав’язується тривала взаємовигідна співпраця.

12:18 20.03.2024