Мар'їнський районний центр зайнятості

Служба зайнятості допомагає реалізовувати свої бізнес-ідеї

14 лютого в рамках роботи Консалтингового центру, фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості провели вебінар «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес» для пошукачів роботи, які виявили зацікавленість у започаткуванні власної справи. Захід спрямований на підтримку ідей підприємництва та формування необхідних знань для започаткування власного бізнесу.

19:29 14.02.2024

Інформуємо роботодавців про послуги служби зайнятості

Фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед роботодавців Мар’їнської та Курахівської громад щодо послуг служби зайнятості та активних програм, спрямованих на підтримку та розвиток бізнесу, з’ясовують потреби роботодавців, надають консультації з питань чинного законодавства про працю та легальну зайнятість.

13:45 06.02.2024

Шукаєте роботу – відвідайте ярмарок вакансій

1 лютого фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості організували та провели онлайн ярмарок вакансій. Основною метою цього заходу було прискорення працевлаштування незайнятого населення та задоволення потреб роботодавців у робочій силі, а досягти цієї мети можливо лише через створення умов для безпосереднього та комфортного контакту з потенційними кандидатами на вакансії. Під час ярмарку таку можливість отримує кожен учасник.

10:40 02.02.2024