Мар'їнський районний центр зайнятості

Мініярмарок вакансій до Міжнародного дня людей з інвалідністю

Щороку 3 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. В рамках Загальнообласної Декади зайнятості для людей з інвалідністю, 25 листопада фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості провели мініярмарок вакансій та послуг за допомогою сервісу ZOOM.

11:36 25.11.2021

Служба зайнятості допомагає уникнути професійному та емоційному вигоранню

Тема професійного та емоційного вигорання досить актуальна останнім часом для багатьох підприємців, керівників, менеджерів та кадрових служб, оскільки наразі ми живемо настільки стрімким життям, що навіть часом не встигаємо зрозуміти, що привело нас до тієї чи іншої ситуації.

15:33 23.11.2021

«Рівні можливості для всіх» - День відкритих дверей для осіб з інвалідністю

19 листопада у Мар’їнському районному центрі зайнятості відбувся День відкритих дверей для осіб з інвалідністю. Захід проводився дистанційно. До участі у ньому були запрошені особи з інвалідністю,  які перебувають на обліку  в центрі зайнятості як безробітні, та соціальні партнери:  представники Головного управління  ПФУ в Донецькій області (сервісний центр м.Курахове) та Благодійного фонду Карітас - Маріуполь.

10:54 19.11.2021

Професійне навчання - рух до успіху

Мар’їнський районний центр зайнятості долучився до проведення заходів в рамках відзначення Міжнародного для людей з інвалідністю. 17 листопада проведено профінформаційний  захід «Презентація послуг з професійного навчання». В ньому взяли участь безробітні особи з інвалідінстю, які перебувають на обліку у Мар’їнському районному центрі зайнятості.

15:36 17.11.2021