Консультації з громадськістю

ЗВІТ про результати засідання Громадської платформи впливу на прийняття рішень Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області

11:52 09.08.2021

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо ліквідації закладів освіти

Доводимо до зацікавлених осіб про те, що Мар`їнською міською військово-цивільною адміністрацією запланована ліквідація Красногорівського закладу загальної середньої оcвіти I-II ступенів № 4 імені В`ячеслава Чорновола Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області та Георгіївського закладу загальної середньої освіти  I-II ступенів Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області.

10:28 26.07.2021