Інформаційне повідомлення про громадське обговорення щодо перейменування вулиць на території населених пунктів Мар’їнської міської територіальної громади Покровського району Донецької області

Дата: 14.02.2024 14:29

Громадське обговорення проводиться з метою залучення представників громадськості до розгляду пропозицій щодо перейменування вулиць на території населених пунктів Мар’їнської міської територіальної громади Покровського району Донецької області та врахування їх думки під час прийняття відповідного рішення.

Участь у громадському обговоренні можуть брати фізичні та юридичні особи, а також громадські об’єднання, що не є юридичними особами.

Організатор громадського обговорення: Мар’їнська міська військова адміністрація Покровського району Донецької області.

Вулиці на території населених пунктів Мар’їнської міської територіальної громади Покровського району Донецької області, яким пропонується змінити назву (перейменувати), та пропозиції щодо нових назв, надані комісією з питань найменування (перейменування) об’єктів топоніміки на території населених пунктів Мар’їнської міської територіальної громади Покровського району Донецької області:

Форма проведення громадського обговорення: електронні консультації з громадськістю.

Строк проведення громадського обговорення: протягом двох місяців з дня оприлюднення даного інформаційного повідомлення (з 14 лютого 2024 року по 15 квітня 2024 року).

Вивчення громадської думки триватиме з 14 лютого 2024 року по 14 березня 2024 року.

Електронна адреса для прийому пропозицій та зауважень щодо перейменування  вулиць: 05420385_vk654321@mail.gov.ua.

Письмові пропозиції (зауваження) подаються у довільній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; юридичні особи подають пропозиції у письмовій формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Також пропозиції щодо нових назв вулиць можна подати шляхом заповнення гугл-форми: https://forms.gle/gdyKRbBzHkv1UULcA.

Свої пропозиції зацікавлені особи подають у порядку, визначеному постановою Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року №989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» та розпорядженням начальника міської військової адміністрації від 20 жовтня 2023 року №135-од «Про затвердження Положення про порядок найменування (перейменування) об’єктів топоніміки на території населених пунктів Мар’їнської міської територіальної громади Покровського району Донецької області».

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

За результатами поданих пропозицій в термін з 15 березня 2024 року по 15 квітня 2024 року будуть здійснені їх узагальнення та проведені громадські слухання.

Про дату та форму проведення громадських слухань буде повідомлено після 14 березня 2024 року у розділі «Консультації з громадськістю» на офіційному вебсайті Мар’їнської міської військової адміністрації Покровського району Донецької області.

У разі ненадходження жодної пропозиції щодо зміни назви тієї чи іншої визначеної вулиці будуть розглядатися пропозиції, надані комісією з питань найменування (перейменування) об’єктів топоніміки на території населених пунктів Мар’їнської міської територіальної громади Покровського району Донецької області.

Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: у двотижневий термін після закінчення громадського обговорення на офіційному вебсайті Мар’їнської міської військової адміністрації Покровського району Донецької області – https://maryinska-gromada.gov.ua/.