Офіційні документи

Кодекс етичної поведінки працівників Мар’їнської міської військової адміністрації Покровського району Донецької області

***

Порядок запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Мар’їнській міській військовій адміністрації

Рекомендована форма повідомлення безпосереднього керівника про реальний/потенційний конфлікт інтересів

Форми самостійного тесту на наявність (відсутність) конфлікту інтересів

Журнал обліку інформації про конфлікт інтересів

Форма повідомлення про працюючих близьких осіб

***

План роботи уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції в Мар’їнській міській військовій адміністрації Покровського району Донецької області на 2024 рік

***

Розпорядження начальника міської військової адміністрації від 31.01.2024 №20-од «Про забезпечення своєчасного подання декларацій в умовах воєнного стану»