Шановні громадяни!

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повоноважень.

Відповідно до Порядку складання, подання та розгляду запитів на публічну інформацію в Мар’їнській міській військово-цивільній адміністрації Покровського району Донецької області, затвердженого розпорядженням керівника Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації від 07.07.2021 №223, запит на одержання публічної інформації подається до міської військово-цивільної адміністрації в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, телефоном, електронною поштою тощо) на вибір запитувача, незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини.

Запити на одержання публічної інформації приймаються та реєструються безпосередньо відділом документообігу та контролю управління з питань персоналу, організаційної роботи, документообігу та контролю міської військово-цивільної адміністрації, у робочі дні протягом робочого часу  (з понеділка по п’ятницю  – з 07.45 до 11.45 та з 12.00 до 16.00, згідно з правилами внутрішнього трудового розпорядку.

Запит на одержання публічної інформації може бути подано:

• особисто або на поштову адресу міської військово-цивільної адміністрації:
  • на електронну адресу: mar.a@.dn.gov.ua або 05420385_zv321458@mail.gov.ua;
  • телефоном: (06278) 5-19-43 або 066-872-04-09.

Запит на одержання публічної інформації повинен містити:

1) прізвище, ім'я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону, якщо такий є;

2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

Форма для подання запитів на інформацію

У разі якщо з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит, його оформлює  відповідальна особа, яка організовує доступ до публічної інформації розпорядником якої є міської військово-цивільної адміністрації (далі – відповідальна особа) з обов’язковим зазначенням в запиті свого імені, контактного телефону, та надає копію запиту особі, яка його подала.

Відповідь на запит надається у спосіб, обраний запитувачем.

Плата за надання інформації:

•     інформація на запит надається безкоштовно;
  •    у разі якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, запитувач зобов'язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк;
  •   розмір фактичних витрат на копіювання та друк встановлюється в межах норм, встановлених Кабінетом Міністрів України;
  •    при наданні особі інформації про себе та інформації, що становить суспільний інтерес, плата за копіювання та друк не стягується.

Відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів

Розпорядження керівника Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації від 15.07.2021 287 "Про затвердження Порядку відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на публічну інформацію, розпорядником якої є Мар’їнська міська військово-цивільна адміністрація Покровського району Донецької області, та Розміру таких витрат"

Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на публічну інформацію, розпорядником якої є Мар’їнська міська військово-цивільна адміністрація Покровського району Донецької області

Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на публічну інформацію, розпорядником якої є Мар’їнська міська військово-цивільна адміністрація Покровського району Донецької області

Форма заявки на виписку рахунка для здійснення оплати витрат на копіювання або друк документів

Форма рахунку для оплати витрат на копіювання або друк документів

Відмова та відстрочка в задоволенні запиту на інформацію:

Міська військово-цивільна адміністрація має право відмовити в задоволенні запиту у разі, якщо:

1) не володіє і не зобов'язана відповідно до компетенції, передбаченої законодавством, володіти інформацією, щодо якої зроблено запит;

2) інформація, що запитується, належить до категорії інформації з обмеженим доступом відповідно до частини другої статті 6 Закону;

3) не дотримано вимоги до запиту на інформацію, передбачені частиною п'ятою статті 19 Закону;

4) особа, яка подала запит на інформацію, не оплатила фактичні витрати, пов’язані з копіюванням або друком.