В місті Мар’їнка відбувся мітинг до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Сьогодні в місті Мар’їнка відбувся мітинг до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Участь у заході взяло керівництво громади, представники установ та організацій, громадськість та жителі міста.

Від імені керівника Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрія Григульця з промовою до присутніх звернувся його заступник Дмитро Верецун та голова ради Мар’їнської районної організації ветеранів Василь Мелюс. Присутні вшанували пам’ять всіх загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до Меморіалу загиблим воїнам. Мар’їнською бібліотекою поблизу Меморіалу було підготовлено тематичну книжкову виставку «Пам’ятаємо та не забудемо ніколи».