Мар'їнський районний центр зайнятості

Інформуємо про активні програми підтримки та розвитку бізнесу

У рамках роботи Консалтингового центру фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості 8 листопада провели вебінар "Кредитування бізнесу". До заходу долучились підприємці та  пошукачі роботи, які виявили зацікавленість у започаткуванні власної справи. Захід проведено з метою  залучення клієнтів служби зайнятості до активних програм підтримки та розвитку бізнесу.

16:14 08.11.2023

Злагоджена робота приносить позитивний результат

До Мар’їнського районного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернулася Лариса Хамула. Жінка мешкала в м. Курахове, працювала продавцем продовольчих товарів. Через війну виїхала до Покровська.

15:36 27.10.2023

Шукаєте роботу за кордоном - не втрачайте пильність!

17 жовтня у Мар’їнському районному центрі зайнятості пройшов інформаційний вебінар «Ризики нелегальної трудової міграції» в межах Європейського Дня боротьби з торгівлею людьми. У заході  взяли участь безробітні, у тому числі внутрішньо переміщенні особи, які перебувають на обліку.

20:07 18.10.2023

Спільна біда об’єднує: безробітному – робота, роботодавцю - компенсація

Мар’їнський районний центр зайнятості  продовжує надавати соціальні послуги роботодавцям та населенню Курахівської та Мар’їнської міських територіальних громад в тому числі внутрішньо переміщеним особам. Для прискорення працевлаштування безробітних фахівці опрацьовують не тільки вакансії підприємств, що здійснюють діяльність на території Курахівської та Мар’їнської громад, але й тих, які релокувалися в більш безпечні регіони. Це дозволяє допомогти знайти роботу мешканцям громад та підтримати наших роботодавців, які продовжують працювати у цей складний час.

20:06 18.10.2023

Долаємо стрес разом зі службою зайнятості

11 жовтня фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості провели для безробітних тренінг «Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки в кризових ситуаціях». Тренінг відбувся в межах ініціативи першої леді України Олени Зеленської зі створення Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?». Дана програма  має на меті допомогти українцям знайти джерело внутрішньої сили та навчитися турбуватися про себе та про своє ментальне здоров’я.

17:22 11.10.2023