Мар'їнський районний центр зайнятості

Робота Є! На травневому ярмарку шукали працівників

17 травня фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості провели травневий онлайн-ярмарок вакансій. У заході взяли участь представники ТОВ «ДТЕК Курахівська ТЕС», ТОВ "ДТЕК Курахівська ЦЗФ", ТОВ «Агрофірма «Світанок», ФОП Величко І.В. Захід проводився з метою прискорення працевлаштування незайнятого населення та задоволення потреб роботодавців у робочій силі.

18:26 17.05.2024

Зустрічі з грантоотримувачами

Протягом декади «Зустрічі з підприємцями» консультанти роботодавця Мар’їнського районного центру зайнятості провели ряд робочих зустрічей з підприємцями. Цього разу Людмила Денисенко та Ірина Шаповалова зустрілися з підприємця, які отримали грант в межах державної програми “Власна справа”.

14:55 17.05.2024

Надаємо якісну інформаційну підтримку бізнесу

Фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості підтримали ініціативу Донецького обласного центру зайнятості та долучилися до проведення декади «Зустрічі з підприємцями». У межах декади консультант роботодавця Мар’їнського районного центру зайнятості Олена Гречук зустрілася з підприємицею Інною Величко та надала фахову консультацію.

09:42 09.05.2024

Консалтинговий центр - надійний помічник для підприємців-початківців

01 травня в рамках роботи Консалтингового центру фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості провели вебінар для підприємців та  пошукачів роботи, які виявили зацікавленість у започаткуванні власної справи. Захід спрямований на підтримку та популяризацію програми з надання мікрогрантів для започаткування або розвитку підприємництва.

09:30 02.05.2024