Мар'їнський районний центр зайнятості

Шановні роботодавці! Запрошуємо вас до співпраці

Якщо ви шукаєте працівників – зверніться до Мар’їнського районного центру зайнятості. Фахівці центру зайнятості здійснять якісний та оперативний підбір персоналу, у зручний для вас час організують співбесіду з претендентом на вільне робоче місце та проведуть професійне навчання кандидата на ваше замовлення. Професійна підготовка, перепідготовка чи підвищення кваліфікації безробітних проходить у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості або безпосередньо на вашому підприємстві.

14:37 01.01.2024

Підтримуємо підприємців у реалізації бізнес-ідей

Ольга Хиргій – приклад сміливої, активної, впевненої в собі молодої жінки. В цей складний період воєнного часу вона не тільки змогла розпочати власну справу, а й стала переможницею грантової програми «Власна справа».

19:34 25.12.2023

Працевлаштовуємо у прифронтовій громаді

Знайти роботу у прифронтовій громаді – питання складне, але цілком вирішуване. Потрібне велике бажання пошукача працювати і професійна допомога фахівців центру зайнятості.

12:14 19.12.2023

Служба зайнятості допомагає бути успішним у бізнесі

15 грудня в рамках роботи Консалтингового центру фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості провели вебінар «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес» для безробітних, яких цікавить можливість відкриття власної справи. Захід проведено з метою  формування необхідних знань та мотивації для започаткування власного бізнесу.

14:05 15.12.2023