Молодь обирає задекларовану працю

Дата: 25.08.2022 13:39

01.07. 2022 року стартувала інформаційна кампанія «Виходь на світло!».

В умовах повномасштабної війни одним з головних чинників для перемоги є підтримка держави, яка всі свої можливості спрямовує на забезпечення Збройних Сил України.

Сплата податків важлива як ніколи. Кожен, хто вважає себе українцем і громадянином нашої держави має розуміти, що задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної та економічно сильної держави!

В рамках проекту Міжнародної організації праці за фінансування ЄС «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» разом з Державною службою України з питань праці вчетверте проводиться Український студентський фестиваль реклами (УСФР).

Східне міжрегіональне управління  державної служби України з питань праці запрошує креативну молодь долучитися до конкурсу на кращі ролики й плакати в межах 17-го Українського студентського фестивалю реклами.

Цього року анонсовано номінацію «Україна працює!», яка включає дві теми:

• Працюй легально – підтримай країну!

• Працюй безпечно – врятуй життя в часи війни!

Незадекларована праця не лише позбавляє працівників їхніх трудових прав та соціальних гарантій. Через несплату податків скорочуються надходження до бюджету і фондів страхування, через що не вистачає коштів для надання державних послуг, сплати пенсій і лікарняних. Це боляче б’є по економіці країни, яка як ніколи потребує підтримки своїх громадян. Так само важливо дбати про безпеку та здоров’я на роботі. Адже навіть під час війни мільйони українців продовжують працювати на підтримку економіки країни. І вкрай важливо, щоб до жертв війни не додавалися нещасні випадки на роботі.

Голова Державної служби України з питань праці Ігор Дегнера зазначив:

- Не можна перемогти незадекларовану працю без розуміння і підтримки молоді. Молодь – це майбутнє України. Саме їй продовжувати розбудову сильної і незалежної України. Тому Держпраці підтримує прагнення талановитої молоді донести до своїх однолітків інформацію про те, чому важливо працювати за трудовим договором та дбати про свою безпеку на роботі. Бо безпечна та задекларована праця – це перш за все повага до себе, до Батьківщини та її захисників.

Найкращі конкурсні роботи отримають оригінальні призи Фестивалю, дипломи переможців, а також інші вагомі винагороди:
Перше місце – стажування в провідних міжнародних рекламних агентствах.
Друге місце – безплатний навчальний курс за актуальною темою, яка зацікавить переможців, із переліку навчальних програм, що будуть запропоновані партнерами та проводитимуться провідними практиками реклами.
Третє місце – безплатні майстер-класи провідних українських рекламістів чи вебінари на тему, яка цікавить переможців, із переліку, запропонованого партнерами.

Що саме потрібно зробити  Ви можете дізнатися з креативного брифу за посиланням

Термін приймання конкурсних робіт: 10 листопада 2022 р.

Нижче за посиланнями ви можете ознайомитися з відгуками організаторів та учасників минулорічного конкурсу.

Шляхетні цілі  - домогтися гідних умов праці для кожного працівника є надзвичайно актуальними сьогодні для України. А молодь - студенти, що працювали над досягненням зазначених цілей, – професійна та мотивована. Конкурсні роботи акцентовані та переконливі, а тому в рамках реалізації інформаційної кампанії «Виходь на світло!» пропонуємо Вам переглянути кращі відео- ролики переможців конкурсів 2019-2021 рр.. Переглянути відео можна перейшовши за посиланнями нижче.

2019 рік

Посилання 1                            Посилання 2                         Посилання 3

2020 рік

Посилання 4                            Посилання 5                          Посилання 6

2021 рік

Посилання 7                                      Посилання 8                       Посилання 9

Більше інформації на сайті Держпраці та інформаційному порталі https://pratsia.in.ua

на веб сайті і  Telegram-каналі Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці (https://t.me/smudsp).