ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ БІЗНЕСОВИХ КІЛ!

Дата: 09.11.2021 11:27

17-18 листопада 2021 року у м. Харків відбудеться Форум з соціального підприємництва та корпоративної соціальної відповідальності, метою якого є  визначення пріоритетних векторів розвитку екосистеми для соціального підприємництва.
           Проєкт USAID “Економічна підтримка Східної України” у співпраці з ГО SILab Ukraine запрошують організації громадянського суспільства (ОГС), навчальні заклади, мікро-, малі та середні підприємства з Донецької, Луганської областей та півдня Запорізької області взяти участь у дводенному офлайн Форумі з соціального підприємництва та корпоративної соціальної відповідальності. Усі зацікавлені особи з інших регіонів України мають можливість долучитись до участі у Форумі в онлайн-форматі.
          Форум з соціального підприємництва та корпоративної соціальної відповідальності - це два дні насиченої роботи, досвід успішних українських підприємців, знання міжнародних експертів, нетворкінг та можливість отримати відповіді на основні питання, пов'язані з розвитком соціального підприємства в Україні.
        Детальний опис заходу розміщено за посиланням: https://www.seforum.info/
        Усі витрати, пов'язані з участю у Форумі (проїзд, проживання, харчування), будуть покриватися за рахунок Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України”.