У Мар’їнці відбувся мітинг до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 07.05.2021 11:20

Сьогодні в місті Мар’їнка відбувся мітинг до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні «Святий обов’язок пам’ятати». У заході взяло участь керівництво громади, представники облдержадміністрації, органів державної влади, місцевого самоврядування, установ та організацій, інститутів громадянського суспільства, військовослужбовці та жителі громади.

Фото без описуФото без опису

Від імені керівника Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрія Григульця зі святом присутніх привітав заступник керівника міської військово-цивільної адміністрації Дмитро Верецун.

Також з промовою до всіх звернувся голова голова організації ветеранів Мар’їнської міської об’єднаної територіальної громади Василь Мелюс. Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу.

Наш святий обов’язок завжди пам’ятати про важливу роль українців у перемозі у Другій світовій війні. Висловлюємо повагу та вдячність всім борцям проти нацизму та шануємо світлу пам’ять про загиблих воїнів та жертв війни. Вічна їм слава та пам’ять.

З перемогою!