Вітання з нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2021 08:00

Дорогі ветерани, шановні жителі громади!

Щиро вітаю вас з Днем пам’яті і примирення та Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Сімдесят шість років тому український народ разом з іншими народами Антигітлерівської коаліції ціною мільйонів життів захистив світ від жахіть нацизму та змусив загарбників капітулювати. Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. І ця перемога дала можливість всьому світу усвідомити те, що агресора можливо зупинити тільки спільними зусиллями. Ми точно знаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона — запорука нашої перемоги сьогодні. Святий наш обов’язок сьогодні вшанувати світлу пам’ять загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни. Вічна пам'ять і слава загиблим воїнам, матерям, жінками, дітям та всім, в кого війна забрала саме найцінніше - життя. Почуття безмежної вдячності нашим героям-землякам за блискучу перемогу над нацизмом вічно будуть жити у наших серцях, адже без цієї перемоги не було би сучасної України. Низько вклоняємося ветеранам, захисникам рідної землі, дякуємо за патріотизм і мужність, ваш подвиг є добрим прикладом для наших українських воїнів, які сьогодні захищають нашу країну на східних рубежах. Щиро бажаю всім миру і злагоди, доброго здоров’я, бадьорості духу, родинного тепла, довгих літ щасливого мирного життя та Божого благословення!
З Перемогою!

Керівник Мар’їнської міської
військово-цивільної адміністрації                                                                 Юрій ГРИГУЛЕЦЬ