У Мар`їнській дитячо-юнацькій спортивної школі пройшов весняний відкритий турнір з волейболу серед дівчат

Дата: 17.05.2021 08:44

14 травня у Мар’їнці, в спортивній залі Мар`їнської дитячо-юнацької спортивної школи, пройшов весняний відкритий турнір з волейболу серед дівчат 2004 р.н. та молодших. Змагання були організовані Мар’їнською ДЮСШ за сприяння відділу освіти, культури, молоді та спорту Мар'їнської міської ВЦА та присвячені Дню Європи та Міжнародному Дню сім`ї. У турнірі взяли участь 4 команди: КДЮСШ (м.Курахове) Курахівської теретиоріальної громади, Мар`їнська ДЮСШ, команда Новомихайлівського та Катеринівського закладів загальної середньої освіти.

За підсумками турніру команди зайняли такі місця:

I місце - КДЮСШ (м.Курахове) КДЮСШ (м.Курахове).

II місце - Новомихайлівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

III місце - Катеринівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

ІV місце - Мар`їнська ДЮСШ.

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Людмила Панченко привітала дівчат із досягнутими результатами, подякувала організаторам , учасникам змагань, тренерам-викладачам, вчителям фізичної культури за яскраву гру, підготовку команд та побажала подальших успіхів.