У Красногорівці відкрили мобільне відділення «Ощадбанку»

Дата: 20.05.2021 12:38

Сьогодні, 20 травня 2021 року, в місті Красногорівка відбулося відкриття мобільного відділення «Ощадбанку». Стаціонарне відділення банку вимушене було припинити свою діяльність у 2014 році через проведення бойових дій на території міста.

Участь у відкритті взяли заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін, заступники голови Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Дмитро Верецун та Олександр Віліток, начальник філії – Донецьке обласне управління АТ «Ощадбанк» Світлана Яківчик та керуюча ТВБВ №10004/0551 філії - Донецьке обласне управління АТ «Ощадбанк» Тетяна Бондаренко.

Фото без описуФото без опису

У прифронтовому місті, де мешкають близько 11 тисяч громадян, це дуже значна та важлива подія. Адже поновлення роботи банківської установи для місцевого населення означає повернення до мирного життя та комфортних умов. «Ощадбанк» наразі є практично єдиною установою, яка продовжує свою стратегічну лінію на наближення банківських послуг до клієнтів, що проживають на лінії зіткнення та дбає про мешканців громад уздовж лінії розмежування.

Фото без описуФото без опису

Мобільне відділення АТ “Ощадбанк” працюватиме біля приміщення Красногорівської дільниці поліції (орієнтовна адреса м.Красногорівка, вул.Адміністративна, 14).