Заступник голови Донецької Вадим Філашкін перевірив хід виконання робіт з відновлення приватних житлових будинків у м.Красногорівка

Дата: 20.05.2021 12:44

В рамках робочої поїздки до міста Красногорівка 20 травня заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін перевірив хід виконання робіт з відновлення приватних житлових будинків, які наразі проводяться силами особового складу ДСНС та поспілкувався із власниками домоволодінь.

Власники будинків зазначили проблемні питання, які виникають у процесі виконання робіт та висловили щиру вдячність владі та рятувальникам за допомогу та підтримку. Адже сьогодні відновити пошкоджені будинки власними силами місцевому населенню вкрай важко, тому допомога працівників ДСНС дуже важлива та необхідна, аби люди якнайшвидше повернулися до власних домівок.

Також Вадим Філашкін перевірив хід відновлення покрівлі Мар’їнського районного центру дитячої та юнацької творчості.