У м.Мар’їнка святкують День вишиванки

Дата: 20.05.2021 13:17

Сьогодні в Україні відзначають День вишиванки - одне з найбільш самобутніх свят, присвячених розквіту української культури та покликане сприяти збереженню споконвічних народних традицій.

Одягнувши вишиванку, до цього свята може приєднатися кожний охочий. До святкування Дня вишиванки сьогодні долучилися колективи Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації та її структурних підрозділів.

Яскраві фарби вишиванок сьогодні заграли на території всієї громади, адже до свята приєдналися організації, установи та всі охочі громадяни.

Вишиванка ідентифікує українців по всьому світу. Це один із головних символів нашої країни, наш національний оберіг, який несе в собі духовне багатство українського народу, зв’язок поколінь. Щиро вітаємо усіх з Днем вишиванки! Пам’ятаймо про наше українське коріння та традиції. Нехай наша країна квітне, а українці живуть у добробуті та мирі! Бережіть себе! Будьте здорові!