У Мар’їнці відбувся захід щодо запобігання та протидії гендерно зумовленому насильству в приватних та публічних просторах громад

Дата: 19.05.2021 18:02

19 травня 2021 року у м. Мар’їнка  в молодіжному центрі «Вікторія» ООН Жінки у партнерстві з Міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров’я» провели воркшоп для представників влади, поліції, закладів охорони здоров’я, соціального захисту населення та бізнесу Мар’їнської громади з метою покращення заходів щодо превенції гендерно зумовленого насильства, в тому числі сексуальних домагань  та  інших форм сексуального насильства по відношенню до  жінок та дівчат у приватних та публічних просторах на території цільової громади за рахунок покращення взаємодії поліції, органів місцевого самоврядування та представників/ць громади.

У ході заходу, представниками влади, бізнесу та поліції було озвучено ряд ідей, що можуть бути реалізовані у ВЦА м. Мар’їнка, такі як: зустрічі у форматі «Кава з поліцейським», створення інформаційних куточків з матеріалами щодо гендерно зумовленого насильства і контактами сервісів надання послуг з протидії та попередження ГЗН у громадських просторах закладів соціальної сфери та Управління соціального захисту населення, посилення співпраці поліції з молоддю, тощо.

Захід організовано Структурою Організації Об'єднаних Націй з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок – ООН Жінки в Україні у партнерстві з Міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров’я» в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру, що виконується чотирма агенціями ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.