Працівниками ДСНС завершено ремонтні роботи Центру дитячо-юнацької творчості у місті Мар'їнка

Дата: 24.05.2021 14:50

Сьогодні особовим складом ДСНС були завершені ремонтні роботи з відновлення покрівлі Мар’їнського районного центру дитячо-юнацької творчості у м.Мар’їнка, які проводилися за дорученням голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка.

Нагадаємо, що з 2014 року покрівля неодноразово зазнавала пошкоджень від уламків снарядів, внаслідок чого другий поверх будівлі протікав. Наразі Центр відвідують більше 200 дітей міста Мар’їнка, тому відновлення покрівлі даного об’єкту інфраструктури було надзвичайно важливим.

Роботи було розпочато 17 травня і виконано дуже оперативно. Діти і працівники Центру дуже задоволені тим, що покрівля якісно і швидко відремонтована, і відтепер можна проводити заняття у комфортних умовах та з користю проводити своє дозвілля.

Висловлюємо щиру вдячність Донецькій облдержадміністрації та особовому складу ДСНС за надану допомогу в ремонті покрівлі центру дитячо-юнацької творчості. Це неоціненний внесок у розвиток дітей, і, безсумнівно, відчутна підтримка нашої громади