Рятувальники Головного управління ДСНС у Черкаській області відновлюють приватні житлові будинки у Красногорівці

Дата: 26.05.2021 15:11

З початку квітня 2021 року працівниками Головного управління ДСНС у Черкаській області було розпочато відновлювальні роботи покрівель будинків приватного сектору, які постраждали в ході бойових дій у місті Красногорівка. Будівельними матеріалами для виконання робіт рятувальників забезпечує Донецька облдержадміністрація за кошти резервного фонду обласного бюджету.

На даний час у Красногорівці відновлено 6 житлових будинків. Також рятувальниками у місті були проведені роботи з ліквідації наслідків обстрілу КНП «Мар’їнська центральна районна лікарня», який стався 4 травня.

Сьогодні працівники ДСНС виконують ремонтно-відновлювальні роботи на вулиці Некрасова та Геологічній. До кінця поточного року заплановано здійснити відновлення 51 будинку у місті Красногорівка. Роботи тривають.