У Мар'їнській громаді відзначили День захисту дітей

Дата: 29.05.2021 14:31

Сьогодні у парковій зоні міста Мар'їнка відбулося свято  «Все заради дітей», організоване Мар'їнським районним Будинком культури з нагоди прийдешнього Дня захисту дітей. Від імені керівника Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрія Григульця зі святом малечу  громади привітав його заступник Олександр Віліток.

Розваги, виступи творчих колективів  художньої самодіяльної, гра в «Твістер», розмальовки з народною майстринею, конкурси талантів, різноманітні майстер-класи, розіграші подарунків, а головне -  щасливі дитячі обличчя сьогодні прикрашали центральний парк міста.

Також дітлахів чекало веселе продовження свята – батути , дитяча фотозона,  різноманітні  майстер- класи та смачні напої від 28-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України. Любі діти, щиро вітаємо вас  з прийдешнім святом! Будьте завжди здорові та щасливі!