Вітання керівника міської військово-цивільної адміністрації Юрія Григульця з Міжнародним днем захисту дітей

Дата: 01.06.2021 08:00

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щиро вітаю вас з прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей!

Діти – це дар Божий, найцінніший подарунок долі, і разом з цим це величезна відповідальність за їх подальшу долю, виховання, навчання та вибір життєвого шляху. Найкращим періодом в житті для кожного є дитинство, сповнене незабутніх вражень, безтурботного дозвілля, здійснення мрій та бажань. І все це можуть подарувати найдорожчі люди, які постійно поряд, які підставляють плече в скрутну хвилину і щиро розділять хвилину радості. Це батьки, рідні, вчителі, вихователі, які теж є частиною життя дітей, і заслуговують на вітання.  Сьогодні свято маленьких громадян, підлітків, молоді та дорослих, в серцях та пам’яті яких дитинство залишається жити назавжди.

У цей радісний день бажаю всім міцного здоров’я, миру, безмежного щастя, яскравих посмішок та здійснення мрій. Нехай дитинство завжди живе у ваших серцях, а майбутнє буде сповнене нових подій та здобутків! Зі святом!

Керівник міської

військово-цивільної адміністрації                                                                    Юрій ГРИГУЛЕЦЬ