В Центрі дитячо-юнацької творчості у місті Мар’їнка відбувся святковий захід до Міжнародного Дня захисту дітей

Дата: 01.06.2021 15:49

У перший літній день в  усьому світі відзначають добре і радісне свято - Міжнародний день захисту дітей. З цієї нагоди в Центрі дитячо-юнацької творчості у місті Мар’їнка відбувся святковий захід.

Від імені керівника Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрія Григульця зі святом дітей громади привітала його заступник Тетяна Збицька.

Аби маленькі  глядачі були задоволені та отримали незабутні враження, організатори свята доклали максимум зусиль  задля проявлення творчих здібностей і вмінь кожної дитини. Свято супроводжувалось різноманітними конкурсами та розважальними іграми.

Також в приміщенні центру для дітей були створені цікаві розважальні локації. День пройшов дуже яскраво та енергійно.  Щиро вітаємо дітей зі святом! Міцного вам здоров’я, безмежного щастя, натхнення  та творчих успіхів!