Проєкт розпорядження "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Мар’їнської міської територіальної громади Покровського району Донецької області на 2022 рік"

Дата: 10.06.2021 13:18

ПОВІДОМЛЕННЯ

Мар’їнська міська військово-цивільної адміністрації  Покровського району Донецької області повідомляє, що управлінням  містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства  розроблено регуляторний акт — проект розпорядження Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації  «Про встановлення ставок та пільг із сплати    земельного  податку на території Мар’їнської міської територіальної громади Покровського району на 2022 рік».

Проект спрямований на розширення бази оподаткування, задоволення потреб громадян та інтересів суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності та захисті їх законних  прав та інтересів, залучення додаткових коштів до місцевого бюджету.

Проект даного рішення розроблено відповідно до  Конституції України, Податкового кодексу України, Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Зауваження та пропозиції надсилати  за адресою: 85600, вул. Шевченка, 3, м. Мар’їнка, Покровський район, Донецька область, Мар’їнська міська військово-цивільної адміністрація (управління  містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства)

Зауваження і пропозиції приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції подаються у письмовому вигляді від фізичних осіб за особистим підписом; від юридичних осіб — на фірмових бланках, ( при наявності печатки) завірені печаткою.

Керівник  міської військово-

цивільної   адміністрації                                                                                                                      Юрій ГРИГУЛЕЦЬ

Додатки до розпорядження

Аналіз регуляторного впливу до проекту регуляторного акта