У новоствореній Мар'їнській міській територіальній громаді завершено процес реорганізації органу місцевої влади

Дата: 10.06.2021 13:40

Указом Президента України від 19 лютого 2021 року № 61/2021 «Про утворення та реорганізацію військово-цивільних адміністрацій у Донецькій області» було утворено Мар’їнську міську військово-цивільну адміністрацію Покровського району Донецької області.

Керівником Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації призначений ГРИГУЛЕЦЬ ЮРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ.

Військово-цивільна адміністрація міста Мар’їнка та села Побєда і військово-цивільна адміністрація міста Красногорівка згідно вищезазначеного Указу Президента підлягали реорганізації шляхом приєднання до Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області. На даний час процес реорганізації підходить до завершення. Штат Мар’їнської міської військово-цивільної-адміністрації укомплектовано, структурні підрозділи готові до виконання покладених на них завдань.

Повноваження новоствореної територіальної громади поширюються на територію, до складу якої  увійшли наступні населені пункти:

м. Мар'їнка,

м. Красногорівка

с. Побєда

с. Катеринівка, с. Антонівка (Катеринівської сільської ради)

с. Єлизаветівка, с. Іллінка, с. Романівка (Єлизаветівської сільської ради)

с. Зоряне, с. Желанне Перше, с. Желанне Друге, с. Олександропіль (Зорянської сільської ради)

с. Максимільянівка, с. Георгіївка (Максимільянівської сільської ради)

с. Костянтинівка (Костянтинівської сільської ради)

с. Новомихайлівка, с. Парасковіївка, с.Славне (Новомихайлівської сільської ради)

Попереду нас очікує нелегка робота, спрямована на розвиток громади та покращення життя громадян. Ми чітко розуміємо, що на сьогодні перед нами стоїть багато проблемних питань, не всі з яких ми зможемо вирішити одразу. Але дуже сподіваємося, що ключ до успішних справ в нашій громаді полягатиме в плідній співпраці із громадським суспільством. Ми будемо працювати відкрито і прислухатись до кожного, аби разом будувати майбутнє держави та нашої громади для досягнення вагомих результатів.

Сподіваємося на вашу підтримку та довіру!

Ми працюємо за адресою: м.Мар’їнка, вул.Шевченка, буд.3, тел. (06278) 5-19-43, 066-872-04-09.