ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Дата: 11.06.2021 16:34

З метою визначення мережі закладів освіти наразі Мар`їнською міською військово-цивільною адміністрацією проводиться аналіз всіх фінансових та економічних показників навчальних закладів громади.

При цьому враховується показник наповнюваності класів, обчислюється вартість навчання 1 учня на рік, витрати на комунальні послуги, заробітну плату працівників закладів освіти, витрати на придбання матеріалів.

Розуміючи, яке значення мають навчальні заклади для сільської місцевості, Мар`їнська міська військово-цивільна адміністрація розглядає всі можливі варіанти вирішення питання щодо подальшої роботи закладів освіти громади, в тому числі Георгіївського закладу загальної середньої освіти I-II ступенів.

На сьогоднішній день рішення щодо закриття даного закладу освіти Мар’їнською міською військово-цивільною адміністрацією не приймалися. Керівником Мар'їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрієм Григульцем планується здійснення візитів до шкіл громади з метою вивчення проблемних питань у роботі навчальних закладів та проведення зустрічей з педагогічними колективами.

Мар’їнська міська військово-цивільна адміністрація.