У Мар’їнській громаді з прийдешнім професійним святом урочисто вітали працівників медичної галузі

Дата: 17.06.2021 12:39

Сьогодні у Мар’їнській громаді з прийдешнім професійним святом урочисто вітали працівників медичної галузі.

З Днем медичного працівника представників цієї найнеобхіднішої та надзвичайно відповідальної професії привітав керівник Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрій Григулець. За високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, самовіддане служіння обраній професії, досягнуті успіхи в наданні медичної допомоги населенню відзнаками Департаменту охорони здоров’я Донецької обласної державної адміністрації, Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації та КНП «Мар’їнський центр первинної медико-санітарної допомоги» були нагороджені медичні працівники амбулаторій громади, колективи кардіологічного, терапевтичного, рентгенологічного, приймального відділень, відділення анестезіології та інтенсивної терапії, клініко-діагностичної лабораторії Мар’їнської центральної районної лікарні. Після офіційної частини музичними номерами медичних працівників привітали працівники Мар’їнського Будинку культури та вихованці дитячого садку м.Мар’їнка.