Очільник Мар'їнської громади представив активу сіл Максимільянівка та Георгіївка фахівця відділу розвитку територій Мар'їнської ВЦА

Дата: 17.06.2021 15:20

Сьогодні керівник Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрій Григулець представив активу сіл Максимільянівка та Георгіївка фахівця відділу розвитку територій Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Сергія Ревуцького, який представлятиме інтереси громадян даних сіл на рівні керівництва Мар’їнської міської територіальної громади.

Очільник громади Юрій Григулець привітав Сергія Ревуцького із призначенням на посаду, окреслив пріоритетні завдання та побажав, успіхів, вагомих досягнень та плідної праці на благо розвитку громади.

Нагадаємо, що фахівці відділу з питань розвитку територій Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації займатимуться питаннями розвитку населених пунктів, які увійшли до складу територіальної громади та вирішуватимуть проблемні питання на містах.