Вітання керівника Мар'їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрія Григульця з Днем фермера

Дата: 19.06.2021 08:00

Шановні фермери громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня фермера!

Попри всі труднощі, негаразди і ризики ця професія була і залишається не просто професією, а способом життя та покликанням серця. Вона користується особливою повагою в суспільстві, адже своїм вмінням працювати на землі, фермери вчать всіх нас поважати її, дбати та розуміти те, що земля - це неоціненний скарб, який необхідно берегти.

Нашим фермерам нерідко доводиться працювати під гуркіт снарядів, у несприятливих погодних умовах, часом ризикуючи власним здоров’ям, але досягати при цьому високих результатів. Завдяки вашій напруженій праці, умілому господарюванню, мудрості та наполегливості сьогодні ми можемо пишатися успіхами у галузі сільського господарства.

Низький уклін та щира вдячність вам за кропітку працю і вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу, адже він є одним з пріоритетних для розвитку  Мар’їнської громади.

Міцного здоров’я, мирного неба, добрих врожаїв, бадьорості духу і невичерпної енергії для втілення планів. Нехай успішно розвиваються ваші господарства та й надалі приносять вагомі здобутки нашій громаді та державі!

Керівник Мар’їнської міської

військово-цивільної адміністрації                                                 Юрій ГРИГУЛЕЦЬ