Управлінням соціального захисту населення Мар'їнської міської військово-цивільної адмінстрації Покровського району Донецької області проведено спільну нараду

Дата: 24.06.2021 13:35

24 червня 2021 року в управлінні соціального захисту населення міської військово-цивільної адміністрації було проведено спільну нараду зі спеціалістами віддалених робочих місць управління соціального захисту населення Мар’їнської міської військово-цивільної адміністраціїМар’їнським міським центром надання соціальних послуг Покровського району та Мар’їнським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

На семінарі були розглянуті наступні питання порядку денного:

1. Про організацію роботи під час реорганізації  Мар’їнського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді шляхом приєднання до  Мар’їнського міського центру надання соціальних послуг Покровського району Донецької області.
  2. Про організацію роботи з прийому документів з питань соціального захисту населення від мешканців Мар’їнської міської територіальної громади на віддалених робочих місцях.
  3. Про ознайомлення з роботою програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада».

Під час наради були розглянуті найбільш актуальні питання та надані відповідні рекомендації присутнім з питань порядку денного. Заходом охоплено 13 осіб.