Виїзний прийом громадян в селі Костянтинівка

Дата: 24.06.2021 16:16

Сьогодні в селі Костянтинівка керівником Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрієм Григульцем проведено виїзний прийом громадян,  участь в якому також взяли заступник керівника міської військово-цивільної адміністрації Тетяна Збицька, начальники структурних підрозділів міської військово-цивільної адміністрації, представники медичної галузі громади та працівники поліції. Одночасно прийом громадян здійснювали фахівці управління соціального захисту населення міської військово-цивільної адміністрації із застосуванням «мобільного кейсу».

На початку зустрічі керівник Мар'їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрій Григулець представив жителям села фахівця відділу розвитку територій міської військово-цивільної адміністрації Ліну Жигайло, яка буде вирішувати проблемні питання села на місці та представляти інтереси місцевих жителів перед керівництвом громади.

У  ході прийому жителями села перед очільником Мар’їнської громади було піднято чимало болючих питань. Зокрема, питання закриття ФАПу с.Костянтинівка, роботи сімейних лікарів та аптечного пункту, видалення аварійних дерев, вивозу твердих побутових відходів, проведення робіт з благоустрою та налагодження вуличного освітлення на території села тощо. Також громадян цікавило питання щодо подальшого функціонування Костянтинівського закладу загальної середньої освіти.

Керівник Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрій Григулець надав відповідні роз’яснення громадянам на порушені питання, зазначивши основні напрямки подальшої роботи та шляхи розв’язання цих проблемних питань.

Про роботу дільничних офіцерів поліції та відповідальність за адміністративні правопорушення жителів села проінформував начальник сектору превенції відділу поліції №2 Покровського РУП ГУ НП України в Донецькій області Олександр Чумаков.

Всі питання, порушені громадянами в ході прийому,  взято на особистий контроль керівником громади.