Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 25.06.2021 09:54

Сьогодні під головуванням  керівника Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрія Григульця відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

У ході засідання були розглянуті наступні питання порядку денного:

1. Про припинення права власності на житло, частка якої належить дітям, та яке зруйноване (знищене) внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації.

2. Про надання дозволів на відкриття розрахункових рахунків в установі банку на ім’я дітей, та переказу грошової компенсації за належну їм частку житла зруйнованого (знищеного) внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації.

3. Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Членами комісії були детально розглянуті та обговорені зазначені питання та прийняті компетентні і виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.