Робоча зустріч з представниками Міжнародного комітету Червоного Хреста

Дата: 25.06.2021 14:49

Сьогодні відбулася робоча зустріч керівника Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрія Григульця з представниками Міжнародного комітету Червоного Хреста Олександром Волковим, Артемом Ковальовим та Юлією Прохнею.

Члени команди МКЧХ під час зустрічі зазначили про основні напрямки діяльності на території населених пунктів на лінії зіткнення, обговорили питання співробітництва та взаємодії у сферах медицини, освіти та розвитку інфраструктури громади. Очільник Мар’їнської громади Юрій Григулець в свою чергу висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю з Міжнародним комітетом Червоного Хреста у вирішенні проблемних питань життєдіяльності громади.

Слід зазначити, що Міжнародний комітет Червоного Хреста з початку збройного конфлікту надає всебічну допомогу гуманітарного характеру жителям прифронтових населених пунктів Мар’їнської громади, а також допомагає місцевій владі реалізувати важливі проекти для покращення життєвих умов населення, що проживає на лінії розмежування.