Вітання керівника Мар'їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрія Григульця з Днем Конституції України

Дата: 28.06.2021 08:00

Шановні жителі громади!

Від щирого серця  вітаю всіх із визначним державним святом –

Днем Конституції України!

Цього дня ми святкуємо початок історії сучасної незалежної України, адже  прийняття Конституції закріпило її правові основи, суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України у світі.

Ми пишаємося тим, що з дня прийняття Конституції кожен громадянин нашої країни своєю самовідданою працею та відповідальністю крок за кроком перетворював зміст Основного Закону на результат.

Зараз наша держава переживає часи реформування. І тільки нам, громадянам своєї країни, під силу будувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку людини, де пануватимуть демократія, верховенство права і справедливість. Ми завжди повинні пам’ятати, що Україна починається з кожного з нас, і ми живемо та працюємо в нашій країні заради однієї мети – її процвітання як цивілізованої європейської держави.

Хочу побажати кожному жителю громади міцного здоров’я, мирного неба, впевненості у завтрашньому дні та усвідомлення захищеності своїх прав.

Нехай сьогодні і кожного дня міцніє ваше почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує благополучне життя у власній державі! Зі святом!

Керівник Мар’їнської міської

військово-цивільної адміністрації                                                             Юрій ГРИГУЛЕЦЬ