Творчі колективи Мар’їнської громади взяли участь у проєкті "Єднаймося" до Дня Конституції України

Дата: 28.06.2021 20:00

Сьогодні вся Україна святкує початок історії сучасної незалежної України. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Конституція визначила найціннішим – життя людини, її здоров'я, честь і гідність, надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її законів. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як держави демократичної, рівноправної зі світовою спільнотою.

Тож, творчими колективами Будинків культури с. Новомихайлівка, с. Костянтинівка, с. Єлизаветівка, с. Катеринівка за підтримки відділу освіти, культури, молоді та спорту Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації створено пілотний творчий проєкт «Єднаймося». Протягом двох днів 26 і 27 червня 2021 року вищезазначені колективи вітали з Днем Конституції України жителів чотирьох сіл. Присутні насолоджувались вокальними та хореографічними номерами і віддячували артистам гучними оплесками та гарним настроєм.

Бажаємо усім впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина України!