Робочий візит очільника Мар’їнської громади до відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Мар’їнського міського центру надання соціальних послуг

Дата: 30.06.2021 16:04

Сьогодні керівник Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрій Григулець в селі Новомихайлівка з робочим візитом відвідав відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Мар’їнського міського центру надання соціальних послуг.

Під час візиту очільник громади ознайомився з роботою закладу, оглянув його матеріально-технічну базу, поспілкувався з громадянами похилого віку, які наразі там проживають. З адміністрацією закладу керівник громади обговорив існуючі проблемні питання у роботі відділення та можливі шляхи їх вирішення.