В селі Новомихайлівка проведено виїзний прийом громадян

Дата: 30.06.2021 15:59

Сьогодні в селі Новомихайлівка керівником Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрієм Григульцем проведено виїзний прийом громадян, участь в якому також взяли його заступники, начальники структурних підрозділів міської військово-цивільної адміністрації та працівники поліції.

Прийом також здійснювали фахівці управління соціального захисту населення міської військово-цивільної адміністрації із застосуванням «мобільного кейсу». До керівництва Мар’їнської громади жителі села звернулися з низкою важливих питань. Місцеве населення турбують питання роботи міжміського транспорту, можливості надання соціального транспорту, благоустрою території, вивезення твердих побутових відходів.

Одним із болючих питань новомихайлівців є проблеми у роботі мережі електропостачання. Громадяни зазначають, що необхідно виконувати ремонт застарілих електромереж, через їх незадовільну роботу в селі часто вимикається електроенергія. Є проблеми також в роботі каналізаційної мережі місцевого дитячого садка та багатоповерхівок. Очільником громади було ретельно вивчено та взято на контроль всі проблемні питання, підняті населенням, та надано відповідні доручення заступникам та іншим відповідальним особам щодо їх вирішення.